Dzięki postępowi w technologii i okazyjnym cenom, laptopy nigdy nie były tańsze. Teraz możesz mieć w pełni funkcjonalny laptop za 300 USD lub mniej – a niektóre maszyny kosztują mniej niż to. Który z nich jest więc odpowiedni dla Ciebie? To zależy od rodzaju pracy, jaką wykonujesz, ile musisz nosić i ile pieniędzy chcesz wydać. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o znalezieniu idealnego laptopa biznesowego.

Check your needs

Zanim zaczniesz szukać laptopów na sprzedaż, będziesz chciał zrobić trochę due diligence, aby upewnić się, że wybierasz odpowiedni dla swojej firmy. Chociaż możesz mieć ogólne pojęcie o tym, jakie są Twoje potrzeby biznesowe, nieuchronnie odkryjesz jakieś nowe potrzeby, gdy już będziesz miał laptopa, którego trzeba wypełnić. To nie boli, aby być trochę analityczne, tutaj. Więc, co szukasz w laptopie dla swojej firmy? Przede wszystkim, trzeba będzie laptop, który może obsługiwać cokolwiek to jest, że robisz. Jeśli jesteś w sprzedaży, to trzeba laptopa, który może obsługiwać godziny w czasie bycia online i mówić do klientów. Jeśli jesteś księgowym lub nadzorca, a następnie trzeba będzie laptopa, który może obsługiwać długie okresy wydajności pracownika. Jeśli jesteś nauczycielem, to będziesz potrzebował laptopa, który może obsłużyć mnóstwo pisania i innych czasochłonnych zadań. To tylko kilka przykładów rodzajów zadań, które użytkownik biznesowy będzie robił na swoim laptopie. Trzeba będzie upewnić się, że laptop jest w stanie obsłużyć zadania, które pochodzą z tych przepływów pracy.

Zakup laptopa może wydawać się zniechęcającym zadaniem, zwłaszcza jeśli nie wiesz, od czego zacząć

Czego szukać w laptopie biznesowym

Teraz, gdy wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, aby twój laptop zrobił, możesz zacząć szukać. Pamiętaj, że preferencje, jakie masz w stosunku do laptopa, będą się zmieniać w zależności od rodzaju pracy, jaką wykonujesz. Więc, jakie są najważniejsze rzeczy, których należy szukać w laptopie biznesowym?

  • Waga: Będziesz chciał laptopa, który nie jest zbyt ciężki i ciężki. Ostatnią rzeczą, którą chcesz jest jakiś rodzaj urazu pleców z lugging go cały dzień. Sprawdź tylne wsparcie laptopa, aby upewnić się, że czuje się solidny i ma odpowiednią ilość dać, gdy umieścić go w dół.
  • Ekran: Jest to kolejny ważny czynnik do rozważenia, gdy szukasz laptopa biznesowego. Ważne jest, że laptop, który wybierzesz ma wystarczająco duży ekran. Ekran może być trochę denerwujące w tym, że może ograniczyć, gdzie można pracować lub tworzyć rzeczy. Jednak będziesz zadowolony, wiedząc, że istnieje wiele laptopów na rynku, które mają ekrany, które są wygodne dla profesjonalistów, którzy wymagają dużej ilości miejsca.
  • Przechowywanie: Będziesz chciał laptopa, który ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, aby wszystkie pliki były bezpieczne i łatwo dostępne. Będziesz także chciał się upewnić, że wybrany laptop ma wystarczająco mocny dysk wewnętrzny, aby nadążyć z potrzebami. Może być konieczne uaktualnienie wewnętrznego dysku w przyszłości. Będziesz także chciał się upewnić, że laptop ma wiele portów pamięci zewnętrznej, dzięki czemu można podłączyć zewnętrzne dyski twarde i inne urządzenia.
  • Wydajność: Ten może wydawać się bezmózgiem, ale będziesz chciał upewnić się, że laptop biznesowy ma wystarczającą moc, aby wykonać pracę. Będziesz chciał się upewnić, że wybrany laptop może obsługiwać wszelkie zadania przychodzą na swój sposób z perspektywy wydajności.

Rodzaje laptopów biznesowych

Teraz, gdy wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, aby twój laptop zrobił, możesz zacząć szukać

Teraz, gdy wiesz trochę więcej o tym, czego szukasz w laptopie biznesowym, możesz zacząć szukać. Jedną z największych rzeczy, o których należy pamiętać, gdy szukasz laptopa biznesowego, jest rodzaj wykonywanej pracy. To pomoże Ci zawęzić opcje, które masz i podjąć właściwą decyzję.

  • Laptopy budżetowe: Są one dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a zaczynają się od około 300 USD. Laptopy budżetu są świetne dla tych, którzy chcą dostać swoje stopy mokre z nowym laptopem bez łamania banku. Mogą to być świetne dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją karierę, jak również tych, którzy potrzebują laptopa nie muszą się martwić o złamanie lub martwić się o dane na.
  • Laptopy dopasowane do celu: Są one idealne dla tych, którzy mają na myśli konkretne potrzeby, jeśli chodzi o laptopa biznesowego. Z laptopów fit for purpose można zawęzić, jakie rodzaje laptopów może chcesz szukać.
  • Laptopy niestandardowe: Jeśli chcesz znaleźć laptopa, który ma na myśli konkretną estetykę lub funkcję, to jest to sposób, aby przejść. Możesz zapytać sprzedawców, czy są jakieś niestandardowe laptopy na sprzedaż, które mogą być zainteresowane.

Przeczytaj recenzje sprzętu, którym jesteś zainteresowany

Istnieją dosłownie setki modeli laptopów, które są dostępne do kupienia. Może być trudno wiedzieć, co będzie działać najlepiej dla Ciebie i Twojej firmy. Dlatego ważne jest, abyś przeczytał recenzje klientów i upewnił się, że zawęziłeś swój wybór do najlepszych możliwych modeli. Kiedy czytasz przez opinie klientów modeli, które są zainteresowane, będziesz chciał zwrócić uwagę na mocne i słabe strony każdego z nich. Mocne strony dadzą Ci lepszy pomysł na to, co dostajesz i co musisz być ostrożny. Słabości pozwoli Ci wiedzieć, jakie obszary trzeba mieć na uwadze przy zakupie laptopa.

Concluding words

Zakup laptopa może wydawać się zniechęcającym zadaniem, zwłaszcza jeśli nie wiesz, od czego zacząć. Na szczęście jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić, że znajdziesz najlepszy laptop dla swojego budżetu. Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą jest wiedzieć dokładnie, czego potrzebujesz od laptopa. Kiedy już to wiesz, możesz zacząć zawężać swoje opcje.